Szkolenie dla komisarzy odbiorczych

Zapraszamy Państwa na dwudniowe szkolenie dla kandydatów na komisarzy odbiorczych.

Szkolenie odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim w dniach
15–16 czerwca 2026 r. w wymiarze 16 godzin szkoleniowych. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych oraz pełne wyżywienie.

Program szkolenia:
Dzień 1 (w godz. 10:00 – 18:00)
     1. Wprowadzenie do obowiązków komisarza
     2. Rodzaje utrzymania i napraw taboru
     3. Odbiór pojazdów z napędem
     4. Odbiór wagonów
     5. Dokumentacja i protokoły odbiorcze

Dzień 2 (w godz. 8:00- 16:00)
     1. Organizacja pracy podczas odbiorów
     2. Praktyczny odbiór pojazdu po utrzymaniu
     3. Praktyczny odbiór wagonu po naprawie
     4. Warsztaty – odbiór i sporządzenie dokumentacji

Szkolenie poprowadzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie badania zdarzeń kolejowych oraz budowy i eksploatacji taboru oraz infrastruktury kolejowej.

Cena szkolenia wynosi 1790,00 zł netto/osoba (+23% VAT). Cena obejmuje kurs, nocleg w pokojach jednoosobowych z pełnym wyżywieniem oraz materiały edukacyjne. Po szkoleniu wydane zostaną Zaświadczenia o udziale w kursie.

Zgłoszenia na kurs należy przesłać na adres biuro@wolnadroga.eu, w nieprzekraczalnym terminie do 8.06.2026 r. na załączonej karcie zgłoszeniowej. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest uiszczenie opłaty na podstawie otrzymanej faktury.

Formularz zgłoszeniowy.doc
Formularz zgłoszeniowy.pdf

OSiDK Wolna Droga 2020-2026